09 Sau 2017

Šeštadienį „Bastilijos“ sporto komplekse 18 kartą vyko salės futbolo turnyras 5x5 Sergėjaus Ivanovo taurei laimėti. Tauragės veteranai šiose varžybose tenkinosi antrąja vieta.
      Turnyre kovojo keturios komandos. Pirmąją vietą iškovojo Plungės „Babrungo“ futbolininkai. Šios komandoje geriausiu žaidėju pripažintas buvo Egidijus Valinčius. Antri liko Tauragės veteranai, kurių gretose išsiskyrė Stasys Skirgaila, pripažintas geriausiu komandos žaidėju.
Trečiąją vietą iškovojo Kybartų „Sveikata“ komanda, ketvirti liko Vainuto futbolininkai.
      Tradicinis salės futbolo turnyras Sergejaus Ivanovo taurei laimėti buvo surengtas jau 18-ąjį kartą. S. Ivanovas (1950 – 1993 m.) - legendinis Tauragės treneris, išugdęs ne vieną žinomą futbolininką.
Turnyrą S. Ivanovo taurei laimėti organizavo futbolo entuziastas Dainius Šimkus. Turnyrą parėmė Sporto centras, Tauragės apskrities futbolo federacija bei futbolo veteranai.