20 Rgs 2018

Trečiadienį finišavo Tauragės apskrities 8x8 futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose varžėsi 6 komandos. Dėl nugalėtojų taurės susitiko „Fortūnos“ ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) futbolininkai.

Pirmenybių nugalėtojai paaiškėjo tik paskutiniame varžybų ture. Vos po vieną pralaimėjimą patyrę „Fortūnos“ ir TS-LKD futbolininkai iki finalinio susitikimo buvo surinkę po 20 turnyrinės lentelės taškų ir užtikrinta persvara atsiplėšę nuo kitų komandų.

Lemiamose finalo varžybose netrūko atkaklios kovos ir emocijų. Abi komandos į „Tauro“ dirbtinės dangos stadioną atvyko ne stipriausios sudėties. TS-LKD ekipa žaidė tik devyniese, o padėti jai negalėjo išvykęs puolėjas Laimonas Trakšelis.

Pirmajame kėlinyje „Fortūnos“ futbolininkai turėjo puikių progų pelnyti įvartį, tačiau vis pritrūkdavo sėkmės. Sužaidus pusę kėlinio, puikų smūgį atliko TS-LKD žaidėjas Modestas Lukočius. Iš tolimos distancijos jis pasiuntė kamuolį per varžovų vartininką ir išvedė komandą į priekį 1:0.

Antrajame kėlinyje „Fortūnos“ futbolininkai kilo į lemiamą šturmą, tačiau suklydę buvo nubausti. Kamuolį į vartus pasiuntė TS-LKD puolėjas Simonas Babilius, o čia pat skirtumą dar labiau padidino M. Lukočius. Varžybų pabaigoje „Fortūnos“ žaidėjams skirtumą pavyko sušvelninti, tačiau varžovai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 4:1.

Pirmenybėse debiutavusi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų komanda čempionų taurę perėmė iš praėjusių metų nugalėtojų, komandos „Liberty beach“.

Tauragės apskrities futbolo federacijos viceprezidentas Robertas Jurkšaitis rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo apdovanojimą įteikė „Fortūnos“ atstovui Sigitui Tarozai (18 įvarčių), geriausio vartininko – Mindaugui Gaižauskui.

Čempionų komandos geriausiu žaidėju buvo pripažintas Deividas Malkevičius, kuris dėl ligos finalo varžybose nedalyvavo. „Fortūnos“ naudingiausiu pripažintas Egidijus Dusevičius.

Trečiąją vietą iškovojusios „Suktuko“ komandos geriausio žaidėjo prizas atiteko Lukui Liolai, „Komandos“ – Edgarui Naujokui, „Norlin“ – Vytautui Mačaičiui, „Tauriukų“ – Mindaugui Banzinui.

8x8 Tauragės apskrities mėgėjų pirmenybės šiemet buvo rengiamos 11-ąjį kartą. Už paramą rengiant turnyrą organizatoriai dėkoja Tauragės rajono savivaldybei ir Lietuvos futbolo mėgėjų lygai.