07 Vas 2019

Šių metų vasario 02 d.„ Bastilijos“ sporto komplekse vyko, berniukų gim.2007m.  futbolo turnyras,kuriame dalyvavo 8 komandos: Klaipėdos, Plungės, Pagėgių, Gargždų, Marijampolės ir Tauragės.

Treneris Tomas Rimas,  šiam turnyrui paruošė dvi komandas, kurioms sekėsi skirtingai. Antra komanda savo pogrupyje laimėjusi vieną susitikimą ir du kartus nusileidusi savo pogrupyje, užėmė 3-vietą ir kovojo, dėl 5-6 vietų, kur 5-2 nusileido svečiams iš Plungės.
Geriausiu žaidėju išrinktas VILIUS SAMOŠKA.

Pirma komanda 4-0 laimėjo prieš Plungę, lygiosiomis 0-0 sužaidė su Marijampolę ir 3-0 nugalėjob Klaipėdos FM. Surinkę 7 taškus pogrupyje užėmė 1- vietą ir pateko į finalą, kur laukė Klaipėdos FM. Po gražios ir

įnirtingos kovos 2-0 pergalę šventė Tauragiškiai.
Geriausiu komandos žaidėju pripažintas LUKAS NŪTAUTAS.

Išrinkti ir geriausi turnyro žaidėjai.
Geriausias turnyro gynėjas DEIVYDAS ŠUMSKIS(Klaipėdos FM),
Geriausias puolėjas GUSTAS GULIJEVAS(Klaipėdos FM),
Techniškiausias turnyro žaidėjas JUSTAS JUOZAPAVIČIUS(FK BANGA),
Rezultatyviausias turnyro puolėjas VILIUS KONDROTAS(Tauragės sc).

Negalima pamiršti ir tų kurie prisidėjo prie turnyro organizavimo:TAFF, Tauragės SC, Tauragės rajono savivaldybė, „Vilkyškių pieninė“.